Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 06-01-2011, 17:30   #106
Hermit
 
Hermit's Avatar
 
Reputacja: 1 Hermit jest na bardzo dobrej drodzeHermit jest na bardzo dobrej drodzeHermit jest na bardzo dobrej drodzeHermit jest na bardzo dobrej drodzeHermit jest na bardzo dobrej drodzeHermit jest na bardzo dobrej drodzeHermit jest na bardzo dobrej drodzeHermit jest na bardzo dobrej drodzeHermit jest na bardzo dobrej drodzeHermit jest na bardzo dobrej drodzeHermit jest na bardzo dobrej drodze
Inaczej. Podsumujmy fakty. Domek posiadał wyważone drzwi, lecz ślady wyglądały jak by nie została uprowadzona, a poszła sama. Tak więc istnieje możliwość uroku, albo też po wstępnej napaści zgodziła się iść sama. Ich siedziba mieści się w klasztorze, co nadaje tej sprawie lekką aurę mistycyzmu. Może Zielarka posiadała wiedzę, albo też zdolności do czegoś co tam się może gnieździć.

Wątpię by uprowadzili ją tylko i wyłącznie by wyleczyła im odciski na stopach.

Myślę, że najlepszym wyjściem będzie by Ajas wraz ze mną poszedł w ich stronę z zamiarem wybadania sytuacji. Jeśli zostaniemy pojmani, możecie zadziałać natychmiastowo, albo poczekać do nocy.

Możemy podawać się za "Poszukiwaczy Wiedzy". Jak by na to nie patrzeć, Ajas reprezentuje magie wtajemniczeń, a ja objawień. W dodatku myślę że nasze postacie posiadają odpowiednią wiedzę by zagadać ich rozsądek i zamydlić im oczy
 
__________________
"Ten, któremu starczy odwagi i wytrwałości, by przez całe życie wpatrywać się w mrok, pierwszy dojrzy w nim przebłysk światła"
Chan
Hermit jest offline