Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 07-07-2006, 17:12   #605
Aurora Borealis
 
Reputacja: 1 Aurora Borealis jest godny podziwuAurora Borealis jest godny podziwuAurora Borealis jest godny podziwuAurora Borealis jest godny podziwuAurora Borealis jest godny podziwuAurora Borealis jest godny podziwuAurora Borealis jest godny podziwuAurora Borealis jest godny podziwuAurora Borealis jest godny podziwuAurora Borealis jest godny podziwuAurora Borealis jest godny podziwu
Fosht'ka

Syknęła. - W porządku - rzekła troszkę wściekłym szeptem do Basta. - Weź jednak, proszę, pod uwagę, że Drowy zwykle są nieprzyjazne, niektóre nawet za punkt honoru mają zabić kilka powierzchniolubnych, w miarę inteligentnych istot w miesiącu. Te dwa są nie dość, że mimo wszystko raczej pokojowo nastawione do reszty świata, to jeszcze starają się pomóc. Ale ja już milczę, rób, co chcesz i co uważasz za dobre i w porządku. - Tu zamilkła, pomna swych słów. Miała ochotę dodać jeszcze coś w stylu "chyba, że nie chcesz być w porządku" albo coś o godności i innych bzdurach, powstrzymała się jednak. Właściwie poczuła, że coś jest nie tak. - Wybacz, jeśli zrobiłam ci przykrość - dodała łagodnie po kilku sekundach. - Po prostu nie chcę..
- Cicho, kobieto! - przerwał jej kruk, wciąż siedzący na jej ramieniu. - Kra.. Jak mu wygarrnęłaś, to się nie korz, tylko pokłóćcież się jeszcze trochę.. Bast, daj jej popalić, bo się dziewczyna musi rrozkręcić! - denerwował się. Calcifer najwyraźniej przepadał za awanturami. - Anzelm, może się przyłączysz? Ktoś tu potrzebuje.. - dwa palce stanowczo chwyciły go za dziób. - Czemu nie polecisz sprawdzić, gdzie jest Phaere, co? - zawarczała wściekle Fosht'ka, zwalniając uścisk. - Już lecę, szefowo - sapnęło ptaszysko i oddaliło się, znikając za okolicznymi dachami.
 
__________________
- Dlaczego nie wolno mi kłamać? (..) Dlaczego tylko ja mam być prawdomówna? Wujek nie myśli, że to jest wystawianie się na cel? Jasne jest chyba, że jeśli ktoś tu oberwie, to nie ci, którzy kłamią, tylko ja.
- (..) Tu nie o to chodzi, kto oberwie. Tu chodzi o to, żebyś nie dołączyła do ich stada.
Aurora Borealis jest offline