Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 07-07-2006, 22:39   #606
Nadel
 
Reputacja: 1 Nadel ma z czego być dumnyNadel ma z czego być dumnyNadel ma z czego być dumnyNadel ma z czego być dumnyNadel ma z czego być dumnyNadel ma z czego być dumnyNadel ma z czego być dumnyNadel ma z czego być dumnyNadel ma z czego być dumnyNadel ma z czego być dumnyNadel ma z czego być dumny
Nathiel

Spojrzałem na mieniącą się wodę i fale na morzu. Piękny widok...

[user=1176,345,1260]-Nie byłem prymusem, byli lepsi ode mnie. Ale takich lekcji nigdy się nie zapomina. One są wyryte jakby w duszy. Ciężko je wymazać z pamięci. Czasem to bardzo dobrze bo przeważnie ta wiedza się przydaje w walce, ale czasem...
Urwałem bo wspomnienia wróciły... Usiadłem koło Phaere. Założyłem na siebie kaptur by ostre słońce nie raziło mych oczów. Jednak nadal po tylu latach spędzonych na powierzchni moje oczy nie przyzwyczaiły się wystarczająco do słońca, nadal wole noc i cień. Ciekawe, że moja towarzyszka jeszcze posiada oznaki ubrania z pod mroku. Musi pochodzić z potężnego rodu skoro jej ubranie się nie rozpadło, musiało być bardzo mocno nasycone naszą magią.
-Jak sądzisz, może jesteśmy po niewłaściwej stronie całej tej sprawy z tymi nie umarłymi? Przecież jak wyruszy wyprawa przeciw osobie, która przyzwała ich to myślisz, że to coś nam pomoże? Najprawdopodobniej ta osoba zginie bardzo szybko bez jakich kolwiek pytań o to czy mogła by nas wysłać do domów. Coraz mniej mi się to wszystko podoba...
Zerkam co chwilkę na to co robi Phaere.
[/user]
 
Nadel jest offline