Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 08-01-2011, 13:46   #6
Bloodsoul
 
Bloodsoul's Avatar
 
Reputacja: 1 Bloodsoul jest na bardzo dobrej drodzeBloodsoul jest na bardzo dobrej drodzeBloodsoul jest na bardzo dobrej drodzeBloodsoul jest na bardzo dobrej drodzeBloodsoul jest na bardzo dobrej drodzeBloodsoul jest na bardzo dobrej drodzeBloodsoul jest na bardzo dobrej drodzeBloodsoul jest na bardzo dobrej drodzeBloodsoul jest na bardzo dobrej drodzeBloodsoul jest na bardzo dobrej drodzeBloodsoul jest na bardzo dobrej drodze
Moja propozycja to realia Warcraft'a. Czas jest mi obojętny, chociaż najbardziej preferowałbym konflikt hordy z przymierzem, czyli najogólniej najnowsze wydarzenia. Jeszcze nie widziałem na tym forum takowej sesji, a więc może być to trochę trudne do zrealizowania, ale z niecierpliwością czekam na chętnego mistrza gry. O brak graczy bym się nie martwił bo są to chyba dość powszechne wszystkim realia. Nie chciałbym żeby przyszły mistrz gry wzorował się na World of Warcraft, klasy, rasy i profesje są tam co najmniej ograniczone. Ważnym zaznaczenia jest też to, że dobra byłaby mało oklepana tematyka sesji, czyli nie bitwa na froncie konfliktu orków i ludzi, tylko coś bardziej oryginalnego. To nie są chyba wygórowane wymagania. To jest moja jedyna propozycja, bo reszta w miarę często pojawia się w rekrutacjach.
 
Bloodsoul jest offline