Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 08-01-2011, 14:28   #16
one_worm
 
one_worm's Avatar
 
Reputacja: 1 one_worm ma wspaniałą reputacjęone_worm ma wspaniałą reputacjęone_worm ma wspaniałą reputacjęone_worm ma wspaniałą reputacjęone_worm ma wspaniałą reputacjęone_worm ma wspaniałą reputacjęone_worm ma wspaniałą reputacjęone_worm ma wspaniałą reputacjęone_worm ma wspaniałą reputacjęone_worm ma wspaniałą reputacjęone_worm ma wspaniałą reputację
Dobra z najnowszych info. Mam 5 pełnych KP z historią i mechaniką. Jest w tych kartach jeden szczegół jeszcze ale to już na sesji bo to wymagałoby tłumaczenia wszystkim na raz i każdemu z osobna. Pięć kart należy do
Panie:
-Erissa
-Imuviel
Panowie:
-Arsene
-Miccu
-Yzurmir
Dobra, mamy komplet. Bartzo zgłoś się do mnie jutro na gg to zostaniesz włączony do przygody( opracujemy KP) Rekrutacje uważam za zamkniętą. Dzisiaj pojawi się wątek z materiałami, sesją oraz komentarzami i google docsem. Pojawią się wkrótce. Mam już 8 stron rzeczy niezbędnych dla nowych i nieznających systemu, teraz jeszcze tylko zrobić posta początkowego, google docs, komentarze rozpisać, zamieścić materiały dodatkowe... zabawy co nie miara

p.s. dziś ode mnie nic nie wymagać. Mój mózg powoli ma wolne i nie ogarnia.

pozdrawiam.
 
__________________
Do szczęścia potrzebuję tylko dwóch rzeczy. Władzy nad światem i jakiejś przekąski.
one_worm jest offline