Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 09-01-2011, 18:25   #24
Bielon
 
Bielon's Avatar
 
Reputacja: 1 Bielon ma wspaniałą reputacjęBielon ma wspaniałą reputacjęBielon ma wspaniałą reputacjęBielon ma wspaniałą reputacjęBielon ma wspaniałą reputacjęBielon ma wspaniałą reputacjęBielon ma wspaniałą reputacjęBielon ma wspaniałą reputacjęBielon ma wspaniałą reputacjęBielon ma wspaniałą reputacjęBielon ma wspaniałą reputację
Cytat:
Owszem, emocje, zarówno pozytywne, jak i negatywne są na sesji dobre - ale pod warunkiem, że są emocjami POSTACI, nie mogę nijak zgodzić się z tym, że negatywne emocje GRACZY

A jeszcze może mi przybliżysz w jaki sposób literki i cyferki na kartce skreślone owe emocje odczuwają?

Emocje sesyjne są, były i będą wyłącznie emocjami Graczy. I w zasadzie wystarczy dobrze ustawić sesję, tak by pojawiły się na samym starcie, a już sesja sama się napędzi. Nie ma czegoś takiego jak emocja postaci. Taka może być jedynie odegrana, ale już nie odczuwana. Ot, STRASZNIE SIĘ ZEZŁOŚCIŁEM!! Pierdu pierdu.

Emocjonwać może się wyłącznie Gracz. I faktem jest, że jeśli Gracze nie mają do siebie dystansu, siebie samych, to zawsze źle się to może skończyć.

Tyle, że bez tego sesje są sztuczne.

Pozdrawiam
B"B"B
.

Edit PS:

Cytat:
nie po to chodzi się na sesje, żeby się stresować
To po jaką cholerę wogóle na nie chodzić? stres dowodzi, że Ci na czymś zależy. Brak strasu, to tylko turlactwo. Lizanie cukierka przez szybkę.

.
 

Ostatnio edytowane przez Bielon : 09-01-2011 o 18:27.
Bielon jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem