Wątek: Arka
Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 10-07-2006, 10:59   #208
Redone
Patronaty i PR
 
Redone's Avatar
 
Reputacja: 1 Redone ma wspaniałą reputacjęRedone ma wspaniałą reputacjęRedone ma wspaniałą reputacjęRedone ma wspaniałą reputacjęRedone ma wspaniałą reputacjęRedone ma wspaniałą reputacjęRedone ma wspaniałą reputacjęRedone ma wspaniałą reputacjęRedone ma wspaniałą reputacjęRedone ma wspaniałą reputacjęRedone ma wspaniałą reputację
Gdyby nie prowadzący mnie oficer pewnie przystanęłabym w miejscu i z otwartymi ustami patrzyła jak ci wszyscy ludzie wykonują swoją dziwną pracę. Ale Horst nie wyglądał jakby miał ochotę się zatrzymać i razem ze mną podziwiać widoki. Poszłam posłusznie za nim rozglądając się do okoła i starając się skupić na tym co do mnie mówi. Im bliżej byliśmy owej Sali tym bardziej waliło mi serce a krew zaczęła krążyć ze zdwojoną siłą.
- Co robią ci wszyscy ludzie? I co się stanie z moimi przyjaciółmi, panie Horst?
Przyjaciele. Zdaje się jakby Tomek i Andrzej byli moimi jedynymi przyjaciółmi, ale teraz jestem sama i nie mogę liczyć na ich pomoc. Może czas najwyższy zacząć troszczyć się o siebie? Gdy oficerzy odsunęli się od wejścia zastanowiłam się tylko, czy dożyję jutra.
 
__________________
Courage doesn't always roar. Sometimes courage is the quiet voice at the end of the day saying, "I will try again tomorrow.” - Mary Anne Radmacher
Redone jest offline