Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 09-01-2011, 23:09   #1
Avaron
 
Avaron's Avatar
 
Reputacja: 1 Avaron jest po prostu świetnyAvaron jest po prostu świetnyAvaron jest po prostu świetnyAvaron jest po prostu świetnyAvaron jest po prostu świetnyAvaron jest po prostu świetnyAvaron jest po prostu świetnyAvaron jest po prostu świetnyAvaron jest po prostu świetnyAvaron jest po prostu świetnyAvaron jest po prostu świetny
[Komentarze] Okowy Xaltotuna

Witam wszystkich bardzo serdecznie!

Tak jak obiecałem dziś pojawił się pierwszy post w sesji Okowy Xaltotuna. Mam nadzieję, że wprowadzenie przypadło Wam do gustu.

W kwestiach formalnych:

Dialogi piszemy kursywą, w celu odróżnienia ich od wszelkiej maści rozmyślań.

Kolejność pisania postów jest nieistotna, chyba, że w danej kolejce ogłoszę coś innego.

W celu rozgrywania dialogów i postów wspólnych utworzyłem dla nas doca. Dostępnego TU

Chciałbym Wam również zaproponować rodzaj dodatkowej zabawy. W ramach promowania świetnego systemu, jakim niechybnie jest Savage Worlds chciałbym abyśmy sytuacje gdzie pojawia się element walki rozegrali w docu, w formie zbliżonej do gry planszowej (za każdym razem będę przygotowywał odpowiednią planszę). Jeżeli będzie nam szło w miarę szybko i sprawnie to zostaniemy przy takim sposobie gry. Jeśli nie, cóż w takim razie wrócimy do normalnego sposobu prowadzenia sesji. Może to być sposób na uatrakcyjnienie klasycznego pbf, w którym mechanika zwykle ma marginalne znaczenie.

Będę starał się odpisywać raz w tygodniu (zwykle w weekend) postami lub częściej jeśli aktualne działania będą prowadzone w docu.

Mój numer GG wszyscy znają. Na Gadu można mnie spotkać jedynie w godzinach wieczornych.

Merill i Hawkeye - dodajcie, poprawcie awatary.

To tyle! Mam nadzieję, że będziemy się razem świetnie bawić!

Pozdrawiam
Av
 
__________________
"Co będziemy dzisiaj robić Sarumanie?"
"To co zwykle Pinki - podbijać świat..."
by Marrrt
Avaron jest offline