Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 10-01-2011, 10:34   #146
Armiel
 
Armiel's Avatar
 
Reputacja: 1 Armiel ma wspaniałą reputacjęArmiel ma wspaniałą reputacjęArmiel ma wspaniałą reputacjęArmiel ma wspaniałą reputacjęArmiel ma wspaniałą reputacjęArmiel ma wspaniałą reputacjęArmiel ma wspaniałą reputacjęArmiel ma wspaniałą reputacjęArmiel ma wspaniałą reputacjęArmiel ma wspaniałą reputacjęArmiel ma wspaniałą reputację
Witam serdecznie.

Post już jest. Czas na odpisanie - do niedzieli do godziny (UWAGA) 21.00.
Ustalanie szczegółów - WCZEŚNIEJ.

Hesus i Lilliel - Wy w tej kolejce postów nie wrzucacie. Bardzo możliwe, że poprzednie były Waszymi ostatnimi w sesji. Wszystko zależy od działań podjętych przez Trisketta i Dolorez więc trzymajcie kciuki, by udało im się zrobić coś konkretnego.

Hija i Harard - koniecznie musicie się ze mną złapać. Nie ukrywam, że walczycie o życie CG oraz rozszalałego Hartmana, z którym właśnie strzela cię Siepacz Brewer. Od waszych deklaracji i postów zależy ich dalsza gra.

Szarlej i Ravanesh - możliwe, że pokićkałem kwestię Waszych planów, bo tych Trojaczek było tyle, że nie do końca zaczaiłem, do których się wybieracie Jeśli mieliście jechać poza Londyn - załóżmy, że dostaliście informację od Kopacz, iż ta rodzina, u której teraz jesteście, jako jedyna nie chciała się ewakuować (a mąż jest prawnikiem) więc chcąc uniknąć skandalu Kopacz wysłała Was, byście ich przekonali. Przepraszam za te nagięcie, ale przerwa pomiędzy postami była po prostu za długa i się pokałapućkałem (być może). Poza tym pamiętajcie, że Kopacz miała się z Wami spotkać w sprawie Ministra za 3 godziny. Więc wyjazd za Londyn .. nie zdołalibyście wrócić. To byłoby dziwne.

Merigold - Ty oczywiście powinnaś teraz "przestawić sobie termin ostateczny" na sobotę, jeśli naprawdę chcesz grać. Znasz mnie. Jestem małym tyranem Jeśli odpadniesz przez brak terminowości będzie mi przykro, lecz wylecisz. Wieczorami jestem zazwyczaj na GG - łap mnie. Poza tym istnieje też coś takiego jak PW. Powinno pomóc. Mam nadzieję, że uda Ci się naprawić komputer, a skoro już jesteśmy przy tym....

SWAT - z całym szacunkiem, ale przerwa trwa bardzo długo. Jeśli do lutego coś się nie wyjaśni, skończysz grę. Wybacz. Trzymanie cię "pod kloszem" na potencjalny finał mija się z celem.

Pozdrawiam wszystkich.
 

Ostatnio edytowane przez Armiel : 10-01-2011 o 10:37.
Armiel jest offline