Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 10-01-2011, 12:09   #350
Witch Elf
 
Witch Elf's Avatar
 
Reputacja: 1 Witch Elf wkrótce będzie znanyWitch Elf wkrótce będzie znanyWitch Elf wkrótce będzie znanyWitch Elf wkrótce będzie znanyWitch Elf wkrótce będzie znanyWitch Elf wkrótce będzie znanyWitch Elf wkrótce będzie znanyWitch Elf wkrótce będzie znanyWitch Elf wkrótce będzie znanyWitch Elf wkrótce będzie znanyWitch Elf wkrótce będzie znany
Eh szperałam i nie znalazłam. Jakis czas temu ( liczony w latach) we Wproście czy Newsweeku ukazał sie artykuł przyporzadkowujący rodzaje muzyczne do określonej osobowości. Jak sie okazało fanów metalu porównano na podstawie badań do słuchaczy muzyki klasycznej Znalazło się tam Tekno i inne style. Niestety nie mogę sie dokopać a myslę, że to by was zaciekawiło.
W każdym razie wydaje mi sie, że odpowiedź na to pozronie proste pytanie wcale łatwa nie jest. Jest tyle podgatunków, że czasem sama zastanawiam się czego właściwie słucham :>
Dlatego wymieniam.
Tool, A perfect Circle, 1 płyta Sepultury, 3 płyty Soulfly, ze 2-3 płyty Rammstein, 1 płyta SoaD, jakies utwory Stone Sour, Seether, nie pogardzę Hatebreedem od czasu do czasu ( kilka utworów), dodatkowo Kazika, starej Nosowskiej, posłucham też Massive Attack, Portishead, Cinephile o, i Kanału Audytywnego ( <3 )
 
Witch Elf jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem