Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 10-01-2011, 14:29   #13
JanPolak
 
JanPolak's Avatar
 
Reputacja: 1 JanPolak to imię znane każdemuJanPolak to imię znane każdemuJanPolak to imię znane każdemuJanPolak to imię znane każdemuJanPolak to imię znane każdemuJanPolak to imię znane każdemuJanPolak to imię znane każdemuJanPolak to imię znane każdemuJanPolak to imię znane każdemuJanPolak to imię znane każdemuJanPolak to imię znane każdemu
Cytat:
Napisał Lost Zobacz post
Chodzi mi o to, czy nasze postacie wiedzą coś o krainach Saksonii i tego, czego mogą się tam spodziewać? Czy Lipsk jest steampunkowym miastem podszytym apokalipsą? Czy może dziurą w ziemi? Postacie mają taką wiedzę?
Zgodnie z wiedzą postaci Lipsk jest miastem opuszczonym.

Opis świata się rozwija, więc gracze mogą dostać taką informację:

W 1814 roku brytyjski podróżnik Wilbert Quinley jako pierwszy bada Interior i odkrywa właściwości Eteru Cienistego. Nie publikuje jednak raportu z wyprawy, a tajemnicami dzieli się z przedsiębiorcą Charlesem Updykem. Razem zakładają przedsiębiorstwo Quinley-Updyke Aether Company i w 1815 roku z ciężkim sprzętem wydobywczym wyruszają do Lipska. Kontakt z wyprawą się urywa.

Współcześnie bohaterowie mogli słyszeć o szemranych ekspedycjach wyruszających do Lipska (zwłaszcza, że czasem na czarnym rynku pojawiają się dostawy Czarnodymu), ale równie dobrze mogli słyszeć, że w Saksonii mieszkają smoki. Na tym kończy się wiedza postaci.

Jeśli ktoś wybierze informatora, dogadamy tę postać przed sesją.
 
__________________
Jestem Polakiem, mam na to papier i cały system zachowań.
JanPolak jest offline