Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 11-01-2011, 18:03   #6
Fiath
 
Fiath's Avatar
 
Reputacja: 1 Fiath ma wspaniałą reputacjęFiath ma wspaniałą reputacjęFiath ma wspaniałą reputacjęFiath ma wspaniałą reputacjęFiath ma wspaniałą reputacjęFiath ma wspaniałą reputacjęFiath ma wspaniałą reputacjęFiath ma wspaniałą reputacjęFiath ma wspaniałą reputacjęFiath ma wspaniałą reputacjęFiath ma wspaniałą reputację
Yo mina! Tak więc również mam nadzieję że będziemy mieli miłą wspólną grę.

Cytat:
1. Nie jesteście w stanie rozpoznać płci postaci Fiatha!
coś tu dodam:
1. Możecie zgadywać, a nawet pytać o to samego Reia.
2. Narracje zawszę prowadzę w formie męskiej aby uniknąć chaosu
3. Obrazek/wygląd jest chyba z bleacha, nie jestem jednak pewien czyj bo nigdy nie dotarłem dalej niż do najazdu ichigo na soul society. Obrazek oczywiście edytowałem w gimipie i nie sugerujcie się oryginałem, wszystko możliwe.

Cytat:
2. Każdy facet z drużyny który spróbuje dotknąć postaci Boyosa przy pomocy swojej dłoni, stopy, twarzy czyli dowolnej części swego ciała Zostanie odepchnięty na około 0,5 metra zanim jego ręka dotknie ciała Anette. Czemu nie wiecie, wygląda to jak pole siłowe dookoła niej. Wyjątkiem od tej reguły jest postać Cold która jako jedyna może macać Boyosa
A ja to jestem? Znaczy, jak Reia widzi ta zasada? Raz tak raz tak czy wedle słów największego filozofa gildii?
Cytat:
Pamiętajcie o jednym! – powiedział do was głośno. – Mężczyzna jest mężczyzną! – jego wzrok w tym momencie padł na Anett. – Nawet gdy mężczyzna, nie jest mężczyzną!
 
Fiath jest offline