Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 11-07-2006, 12:06   #7
LMGray
 
LMGray's Avatar
 
Reputacja: 1 LMGray jest jak niezastąpione światło przewodnieLMGray jest jak niezastąpione światło przewodnieLMGray jest jak niezastąpione światło przewodnieLMGray jest jak niezastąpione światło przewodnieLMGray jest jak niezastąpione światło przewodnieLMGray jest jak niezastąpione światło przewodnieLMGray jest jak niezastąpione światło przewodnieLMGray jest jak niezastąpione światło przewodnieLMGray jest jak niezastąpione światło przewodnieLMGray jest jak niezastąpione światło przewodnieLMGray jest jak niezastąpione światło przewodnie
Wady? Oczywiście, tylko jedna, dla której dnd nie jest dla mnie zbyt atrakcyjnym systemem, choć spedziłem nad nim wiele długich godzin.

KLIMAT

Brakuje tej najważniejszej cechy w RPG i proszę was nie wmawiajcie mi teraz, iż nie mam racji, gdyż wystarczy tylko porównać Wampira, Zew Cthulu, Neuroshime, a nawet Warhammera. DnD jest dobrym systemech dla sztucznych gier komputerowych, ale jeżeli masz zamiar niesamowicie spedzić czas z przyjaciółmi gorąco odradzam ten system.


Pozdrawiam
 
__________________
"Niektórzy patrzą na świat i pytają: Dlaczego?
Inni patrzą na swoje marzenia i pytają: Dlaczego nie?"
George Bernard Shaw
LMGray jest offline