Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 12-01-2011, 21:18   #42
Armiel
 
Armiel's Avatar
 
Reputacja: 1 Armiel ma wspaniałą reputacjęArmiel ma wspaniałą reputacjęArmiel ma wspaniałą reputacjęArmiel ma wspaniałą reputacjęArmiel ma wspaniałą reputacjęArmiel ma wspaniałą reputacjęArmiel ma wspaniałą reputacjęArmiel ma wspaniałą reputacjęArmiel ma wspaniałą reputacjęArmiel ma wspaniałą reputacjęArmiel ma wspaniałą reputację
Otrzymałem informację przez zaprzyjaźnionego z Lhiannan gracza, ze dziewczyna ma czarną serię. Wcześniej miała wypadek, teraz zepsuł się jej komputer i będzie go miała dopiero w poniedziałek.

Sytuacja jest dla mnie trudna, bo w zasadzie poza chorobą funkcjonariuszki Mayfair nie widzę innego sposobu na jej nieobecność.
Wiem, strasznie to naciągane, lecz nie widzę innego sposobu.

Jednak podejmuję decyzję, ze jeśli sprawa z kompem będzie poważniejszą sprawą niż najbliższa kolejka, to z całą sympatią, pożegnam postać Lhiannan.

Nie mogę prowadzić tej sesji bez udziału gracza. Za dużo mam wątków personalnych i będę zmuszony przenieść je później na inną osobę, aby przygoda mogła iść własnym rytmem.

Nie da mi się prowadzić NPCa z gracza. Tak że jest to OSTATNIA kolejka, którą pozwalam Lhiannan opuścić. Kolejne - zmuszony będę zrezygnować z udziału Mii Mayer w śledztwie, bo będę trzymał WSZYSTKICH graczy w martwym punkcie bez aktywnego udziału jakiegoś gracza.

Podobnie rzecz będzie się miała z brodym Niestety.
 
Armiel jest offline