Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 12-01-2011, 23:48   #42
Radagast
 
Radagast's Avatar
 
Reputacja: 1 Radagast jest jak niezastąpione światło przewodnieRadagast jest jak niezastąpione światło przewodnieRadagast jest jak niezastąpione światło przewodnieRadagast jest jak niezastąpione światło przewodnieRadagast jest jak niezastąpione światło przewodnieRadagast jest jak niezastąpione światło przewodnieRadagast jest jak niezastąpione światło przewodnieRadagast jest jak niezastąpione światło przewodnieRadagast jest jak niezastąpione światło przewodnieRadagast jest jak niezastąpione światło przewodnieRadagast jest jak niezastąpione światło przewodnie
Cytat:
Napisał Mizuki Zobacz post
Łaźnie są wspólne, gdyż mnisi nie mają zbyt często kobiet jako gości :].
Sądzę, że wspólne łaźnie (tudzież gorące źródła) nikogo by tam nie bulwersowały. Choć przyznaję, że nie wiem z którego okresu pochodzą łączone onseny. Więc raczej nikt nie będzie krzywo patrzył jak się będziemy kąpać zusammen do kupy. Co najwyżej księżniczce "nie wypada". Ale w sumie wszyscy wg. własnej woli i upodobania. Ja dodam tylko, że Yuusha się kąpią w gorącej wodzie. Kto bogatemu zabroni?

Cytat:
Napisał Mizuki Zobacz post
3. Przepustki z pieczęciami lennych panów są potrzebne. Dlatego też umiejętności Misute jak i Kenbatsu zdobyte podczas ich wygnania, są dla Shouri'ego tak cenne. Przez konieczność unikania posterunków i przeciwników, trudno wskazać pewna trasę. Ale na pewno będą to tereny Seishin, Yuusha i Giri.
Zakładam, że przez ziemie własnego klanu mogę podróżować bezkarnie z jakimiś towarzyszami? Wiem, że taka zgraja jaka się zebrała będzie budziła podejrzenia i już przekracza definicję "jakichś towarzyszy", ale zawsze to jest pewien komfort, że mnie osobiście nikt nie będzie niepokoił.

Cytat:
Napisał Mizuki Zobacz post
6. Obecnie tylko te dwie. Jednak jeśli chcecie wnieść coś do fabuły i świata Wa - jestem otwarty na wasze pomysły i propozycję.
Wspomniałeś Zao. To nasi sąsiedzi, prawda? Też się będą liczyć.

Cytat:
Napisał itill Zobacz post
Czy mogę mieć czar typu wiadomość?
Kurcze... nie mogę prawie nic zrobić póki co bo nie wypada mi mówić zanim starsi się nie wypowiedzą.
Starsi się w zasadzie wypowiedzieli. Nie cackaj się aż tak, bo pozbawisz się wpływu na fabułę, jak będziesz grzecznie wykonywała to, co Ci inni każą.
Mizuki pisał mi, że magię mamy w zasadzie nieograniczoną. Oczywiście w zakresie rozsądku i z uwzględnieniem, że im potężniejszy rytuał odprawiamy, tym dłużej trwa. No i raczej się musimy trzymać powiązania z wodą. Ale sądzę, że uda się coś wymyślić. Z resztą pamiętaj, że jest nas dwoje i mamy pomocnika ("ministranta").
 
__________________
Within the spreading darkness we exchanged vows of revolution.
Because I must not allow anyone to stand in my way.
-DN
Dyżurny Purysta Językowy
Radagast jest offline