Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 13-01-2011, 22:48   #13
Witch Elf
 
Witch Elf's Avatar
 
Reputacja: 1 Witch Elf wkrótce będzie znanyWitch Elf wkrótce będzie znanyWitch Elf wkrótce będzie znanyWitch Elf wkrótce będzie znanyWitch Elf wkrótce będzie znanyWitch Elf wkrótce będzie znanyWitch Elf wkrótce będzie znanyWitch Elf wkrótce będzie znanyWitch Elf wkrótce będzie znanyWitch Elf wkrótce będzie znanyWitch Elf wkrótce będzie znany
WH40k-> Najchętniej storytelling, szerokopojęty. Bez znaczenia czy DH czy RT, w Szwadron Śmierci nie pogram z przyczyn fallicznych. :< ( czy może ich braku). MIło byłoby gdyby MG nie przeszkadzał brak techno-mecho-chemio-fizykowej- wiedzy i mogłabym liczyc na pomoc w takich sprawach.
Zagrałabym sobie chętnie Inkwizytorką jakiegolwiek Ordo, pomocą inkwizytorską, Sajkerką, Siostrą Bitewną, kultystką.... ,... zagrałabym nawet laską rozciągnięta na pojeździe Asdrubaela Vecta ale niech mi to ktoś poprowadzi.

WFRP-> Nie mam pojęcia jaka edycja, bo na podręczniku do rpg opierałam się z 10 lat temu ostatnio. Realia dowolne ( przed inwazją, w trakcie, po). Byłoby miło gdyby Mg miał nieco poszerzoną wiedzę na temat świata. Np. Z książek do WFB ^^ lub innych ciekawych dodatków co to ukazały się po polsku lub po angielskiemu. Niemniej raczej bez wymyślania nowego Cesarza i nazw własnych w świecie. ( no ew. wioski:P)

Dzikie Pola-> Mocno zakorzenione historycznie, czy też nie- bez znaczenia. Ważne by dane mi było pograć Czarownicą co to uroki rzuca lub Wilczycą Kresową, której w kasze dmuchać nie sposób.
 

Ostatnio edytowane przez Witch Elf : 13-01-2011 o 22:51.
Witch Elf jest offline