Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 11-07-2006, 23:41   #23
Solfelin
 
Solfelin's Avatar
 
Reputacja: 1 Solfelin ma z czego być dumnySolfelin ma z czego być dumnySolfelin ma z czego być dumnySolfelin ma z czego być dumnySolfelin ma z czego być dumnySolfelin ma z czego być dumnySolfelin ma z czego być dumnySolfelin ma z czego być dumnySolfelin ma z czego być dumnySolfelin ma z czego być dumnySolfelin ma z czego być dumny
Cytat:
Napisał 8Draco8
Skoro każda istota może w każdej chwili zmienić stronę ze złej na dobrą i na odwrót to jaki jest sens odgrywania postaci zgodnie z kartą postaci, przecierz zawsze mogę powiedzieć że zabiłem tego człowieka bo w tym tygodniu chcę być tym złym
Świadomość ot tak nie może tego zrobić świadomie, z własnego wyboru. Musi to być przypadek, albo właśnie "obrona" - i ona nie zawsze nie musi splugawić człowieka, a przez to Nietykalnego. Może się z tego czynu oczyścić, np. wyspowiadać, czy też jakokolwiek odpokutować - wtedy nie wzrasta poziom Splugawienia.

Jeszcze jest w tym rzecz, że po Odwróceniu (zmianie Strony) traci się część swoich Zdolności i połowę Arete. Raczej nie warto...

Cytat:
Napisał 8Draco8
Autorkę ? To nie ty to piszesz? No cóż powiedz mi jeszcze tylko czy ładna, jeśli tak to przestanę się czepiać :P
Autorka = system autorski.

Pozdrawiam
 
__________________
Soulmates never die...
Solfelin jest offline