Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 15-01-2011, 17:39   #22
Takeda
 
Takeda's Avatar
 
Reputacja: 1 Takeda ma wyłączoną reputację
Aschaar w sondzie na Eberron głosowało osiem osób. We wstępie prosiłem, aby głosowały osoby zdecydowane na grę. Na tej też podstawie liczyłem na dyskusję i ustalenie wspólnego stanowiska na temat drużyny. Moje założenia miały was tylko wspomóc i ukierunkować. Wiadomo, że charakter drużyny wykrystalizuje się w czasie gry. W tej chwili wygląda na to, że zainteresowanie jest zdecydowanie mniejsze (być może to wina słabo przygotowanej rekrutacji, a być może przeliczyłem się z zainteresowaniem światem na podstawie głosów w sondzie i mogłem wybrać inny setting).
DeMaus napisał mi, że może ludzie po prostu głosowali na setting w którym chcieli by zagrać, ale nie koniecznie wiązało się to z akcesem do mojej rekrutacji. Być może i tak, nie wiem.
Teraz to od potencjalnych graczy zależy jak potoczą się losy rekrutacji. Moje założenia co do charakteru drużyny przedstawiłem w pierwszym poście. Jeżeli nie pasuje Ci pierwsze wasze zadanie, to też można je zmienić. Zadanie to miało pełnić funkcję integrująca waszą drużynę. Wolę uniknąć dogrywania scen poznawania się na sesji i przejść do sedna (tak przeważnie robię w sesjach na żywo i chyba większość z nas tak robi). Musimy mieć jakiś punkt wyjścia, aby od czegoś zacząć. Etapowi tworzenia drużyny można poświęcić na żywo nawet całą sesję, ale w pbf-ie gdzie jedna sesja trwa 3-4 miesiące już nie bardzo. Poza tym na żywo o wiele łatwiej ustalić pewne fakty. Tutaj podałem pewne założenia, abyście mogli się do nich odnieść i zacząć dyskusję. Zainteresowanie rekrutacją jest niewielkie, więc i dyskusji nie ma.
 
__________________
"Lepiej w ciszy lojalności dochować...
Nigdy nie wiesz, gdzie czai się sztruks" Sokół
Takeda jest offline