Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 15-01-2011, 21:23   #22
adriannn
 
Reputacja: 1 adriannn nie jest za bardzo znany
Poświęcając półgodziny czasu naskrobałem te bazgroły Opowiada o walce z elfami-banitami z wojownikiem Solomonem Wzorowałem się na walkach tych z ,,Wiedźmina" ale wyszło jak wyszło...

PS. Proszę pamiętać że mam 13 lat

Cytat:
- Zginiesz, nędzny skurwysynu…
- To się jeszcze okaże… - odszczekał Solomon.
Wyciągnął miecz z szczękiem. To samo zrobiły elfy. Poczekał aż nadarzy się okazja, a taka nadeszła szybko. Czarnowłosy elf ciął z lewej. Solomon szybko sparował, uderzył ukośnie, elf odbił. Do walki przyłączyło się dwóch dodatkowych. Wszyscy trzej zaatakowali jednocześnie, Solomon zrobił szybki unik, przeturlał się obok albinosa i ciął go w nogę. Elf wrzasnął wypuszczając miecz z dłoni. Padł na piach, a Salomon szybko dźgnął go w brzuch. Krew trysnęła na buty, piach zafarbował się na czerwono.
- Kto następny?
Nie doczekał się odpowiedzi. Czarnowłosy znów zaatakował kręcąc młyńca mieczem. Solomon nie przejął się zbytnio. Odbił klingę elfickiego miecza i wykorzystał sytuację aby ciąć. Rozpłatał mu brzuch, krew i wnętrzności upadły na ziemię obok właściciela. Trzeci elf spanikował lekko, ale ruszył do ataku. Tym razem Solomon uderzył pierwszy, elf sparował cios, zmylił człowieka i ciął go rękę. W lewą. Krew trysnęła na piach, człowiek skrzywił się z bólu, ale zaraz pchnął mieczem w elfa. Ten padł bez życia, bez żadnego dźwięku.
Został tylko rudy przywódca. Sam jak palec. Ryknął i zaszarżował na Solomona. Uskoczył w bok i ciął elfiego banitę. Jednak został zmylony i klinga cięła powietrze. Elf uderzył, Solomon nie zdążył odskoczyć i dostał w nogę. Upadł na kolana, wypuścił miecz z ręki.
- I kto tu umiera? – zawołał uradowany elf. – Hę? No, kto? Ja!
Chciał pchnąć mieczem w wojownika, ale ten kopnął go w nogi. Elf utracił równowagę i padł na piach. Ostatnimi siłami, Solomon podniósł miecz i wbił go w brzuch elfa.
- Ja szybko kończę – oznajmił do trupa.
Przypomniał sobie o ranach.
 
adriannn jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem