Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 16-01-2011, 10:24   #26
Draugdin
Wiedźmin Właściwy
 
Draugdin's Avatar
 
Reputacja: 1 Draugdin ma wspaniałą reputacjęDraugdin ma wspaniałą reputacjęDraugdin ma wspaniałą reputacjęDraugdin ma wspaniałą reputacjęDraugdin ma wspaniałą reputacjęDraugdin ma wspaniałą reputacjęDraugdin ma wspaniałą reputacjęDraugdin ma wspaniałą reputacjęDraugdin ma wspaniałą reputacjęDraugdin ma wspaniałą reputacjęDraugdin ma wspaniałą reputację
Nie do końca rozumiem wasze dylematy. Toż to ma być dobra zabawa a konkurs postaci o złote kalesony.
Ja zamierzam się dobrze bawić, a nie tracić czas na jakieś filozoficzne dysputy. Jedyne nad czym sam ubolewam to nad wykluczeniem klas psionicznych gdyż od dawna taką chciałem zagrać. Może jednak kiedyś udało połączyć takie dwa pomysły. Czyli dopuścić klasy psioniczne (może zrobić całą sesję tylko dla nich) i zrobić drużynę właśnie samych psioników. To jednak tylko propozycja i to na zaś.

Mam pytanko. Skoro gramy już w settingu poza standardowym D&D postanowiłem odejść od standardu moich ulubionych postaci i zagrać czymś nowym. Tworzę właśnie KP shiftera wojownika z opcją dalszego rozwoju na wojownik/ranger bo nie będzie miał minusów za multi-klasowość.
Niestety napotkałem na mały problem podczas uzupełniania ekwipunku. Nie mogę się doszukać ani biegłości w broniach i pancerzach ani żadnego chociaż przykładowego ekwipunku początkowego dla tej rasy.
Czy ktoś mógł by mi troszkę pomóc lub wskazać miejsce gdzie mogę szukać?
 
__________________
There can be only One Draugdin!

We're fools to make war on our brothers in arms.
Draugdin jest offline