Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 16-01-2011, 12:08   #19
Szarlej
 
Szarlej's Avatar
 
Reputacja: 1 Szarlej ma wspaniałą reputacjęSzarlej ma wspaniałą reputacjęSzarlej ma wspaniałą reputacjęSzarlej ma wspaniałą reputacjęSzarlej ma wspaniałą reputacjęSzarlej ma wspaniałą reputacjęSzarlej ma wspaniałą reputacjęSzarlej ma wspaniałą reputacjęSzarlej ma wspaniałą reputacjęSzarlej ma wspaniałą reputacjęSzarlej ma wspaniałą reputację
Zapomniałem dodać w poprzednim poście, cytat na początku posta w sesji to fragment piosenki "Śmierć Bohaterom" KSU. Jakoś tak mi się przypomniał.

Czekam na Wasze posty do 22.01.2011. Uprzedzam, że w następny weekend chyba wyjeżdżam.

Ogłoszenia:
Merril, Night a mogliście uniknąć walki. Zapraszam do doca. Jakby to była gra na kompa to właśnie byście się mierzyli z głównym bossem.
Hija, Balt, Blacker postanowiłem popchnąć akcję i nie zostawiać na aresztowaniu. Wjechaliście na kolczatkę, byliście oszołomieni wypadkiem... Naprawdę stawianie się oznaczało śmierć, uznałem, że Wasze postacie albo były rozsądne albo nie były wstanie działać. Ale jak chcecie edytuje posta...
Hija, Blacker rana Piątki jest poważna. Przydałoby się coś z tym zrobić. A po za tym cela sprzyja znajomościom
Balt zapraszam na doca, gg.
Bebop a Ty masz wolną rękę.

Jeżeli ktoś nie chce tak jak bebop by jego przesłuchanie było w poście niech go po prostu nie wstawia.

EDIT: Co do retrospekcji to używamy tak jak pisałem czcionki Arial Narrow tylko, że o rozmiarze 2. Jakby ktoś nie wiedział jak to włączyć (jak ja do nie dawna) marudzić na gg.

EDIT2: Ratkin niestety jest zmuszony na razie zrezygnować z gry z nami. Być może niedługo wróci do sesji jako kto inny niż Hillbill
 
__________________
[...]póki pokrętna nowomowa
zakalcem w ustach nie wyrośnie,
dopóki prawdę nazywamy, nieustępliwie ćwicząc wargi,
w mowie Miłosza, w mowie Skargi - przetrwamy [...]

Ostatnio edytowane przez Szarlej : 16-01-2011 o 12:51.
Szarlej jest offline