Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 16-01-2011, 13:38   #74
kanna
 
kanna's Avatar
 
Reputacja: 1 kanna ma wspaniałą reputacjękanna ma wspaniałą reputacjękanna ma wspaniałą reputacjękanna ma wspaniałą reputacjękanna ma wspaniałą reputacjękanna ma wspaniałą reputacjękanna ma wspaniałą reputacjękanna ma wspaniałą reputacjękanna ma wspaniałą reputacjękanna ma wspaniałą reputacjękanna ma wspaniałą reputację
Załuje bardzo, bo to kolejna sesja, która mi pada :/ I w dodatku , jak pisałam, jedna z moich ulubionych.
Bardzo docenim Bothari, ze ni znikasz jak sen złoty, tylko jasno mówisz co i jak. Nie zanosze MG porzucających własne sesje bez słowa wyjasnienia i u mnie lądują na czarnej liscie.

Mo własciwie wszystkie twoje trzy opce pasuja, z naciskiem na drugą. Granie podobnymi postaciami w innym swiecie... na ten moment kiepsko to wiedze, pewnie bym sie dostosowała, ale problem mam taki przy podobnym skladzie , że nie pamiętam, które kwestie postaci sa z tej, a które z innej sesji.

Do mojej postaci jestem bardzo przywiazana i podoba mi sie, wiec ja pewnie za jakis czas gdzies indziej wykorzystam. Więc dzieki za motywacje do jej stworzenia i te kilka stron gry.
 
__________________
A poza tym sądzę, że Reputację należy przywrócić.
kanna jest offline