Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 16-01-2011, 23:41   #9
Tasselhof
 
Tasselhof's Avatar
 
Reputacja: 1 Tasselhof ma wspaniałą reputacjęTasselhof ma wspaniałą reputacjęTasselhof ma wspaniałą reputacjęTasselhof ma wspaniałą reputacjęTasselhof ma wspaniałą reputacjęTasselhof ma wspaniałą reputacjęTasselhof ma wspaniałą reputacjęTasselhof ma wspaniałą reputacjęTasselhof ma wspaniałą reputacjęTasselhof ma wspaniałą reputacjęTasselhof ma wspaniałą reputację
Ja również chętny właśnie mam jedną sesję mniej bo mi MG zbanowali wiec jutro biorę się za KP, jeśli jutro jej nie będzie oznacza to że się rozmyśliłem. W końcu człowiek zmienny jest.

Od razu dodaję czytając tamtą rekrutację, że napisałeś iż osób które przerwały sesje nie chcę. Więc chciałbym sprostować swoją historię pytając się czy to przejdzie.

Ponad pół roku temu moja sesja o Alienach ( która jako pierwsza chyba na tym forum wprowadziła słowo survival, wcześniej go nie dostrzegałem ) została przeze mnie przerwana, ale problemem była moja przeprowadzka i brak internetu w nowym lokum do jesieni tego roku. Z czego nawet teraz korzystam z radiówki nie ze stałego łącza (syf jakich mało ostrzegam). Czy skreśla mnie to z listy potencjalnych graczy?
 

Ostatnio edytowane przez Tasselhof : 16-01-2011 o 23:54.
Tasselhof jest offline