Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 13-07-2006, 23:43   #3
Milly
 
Milly's Avatar
 
Reputacja: 1 Milly ma wspaniałą reputacjęMilly ma wspaniałą reputacjęMilly ma wspaniałą reputacjęMilly ma wspaniałą reputacjęMilly ma wspaniałą reputacjęMilly ma wspaniałą reputacjęMilly ma wspaniałą reputacjęMilly ma wspaniałą reputacjęMilly ma wspaniałą reputacjęMilly ma wspaniałą reputacjęMilly ma wspaniałą reputację
Dzięki Yarotku ;] Wrzuciłam już kolejne opowiadanie (pisałam Ci kiedyś, że nad nim pracuję). Liczę, że spojrzysz na nie fachowym okiem i też wyłożysz mi wszystkie zgrzyty

A właśnie... czy zdanie "Spałam tak niewiele, jak tylko mogłam..." lepiej tutaj pasuje, niż to poprzednie, które tak zgrzytało? To było pierwsze, co mi wpadło do głowy, ale jak nadal jest niezbyt, to wysilę się bardziej :P

Natomiast to drugie zdanie, "Kto to wie od czego teraz ta młodzież taka wyrasta... " jest praktycznie orginalnym zapisem rozmowy dwóch sąsiadek, więc postanowiłam, że zostanie. Ludzie myślą, że samobójstwo to taka sprawa, którą można zrzucić na jakieś banały. Dlatego dobrze, że zgrzyta i zwraca uwagę, spełnia swoją rolę
 
Milly jest offline