Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 14-07-2006, 00:19   #5
Solfelin
 
Solfelin's Avatar
 
Reputacja: 1 Solfelin ma z czego być dumnySolfelin ma z czego być dumnySolfelin ma z czego być dumnySolfelin ma z czego być dumnySolfelin ma z czego być dumnySolfelin ma z czego być dumnySolfelin ma z czego być dumnySolfelin ma z czego być dumnySolfelin ma z czego być dumnySolfelin ma z czego być dumnySolfelin ma z czego być dumny
Cytat:
Napisał Milly
Natomiast to drugie zdanie, "Kto to wie od czego teraz ta młodzież taka wyrasta... " jest praktycznie orginalnym zapisem rozmowy dwóch sąsiadek, więc postanowiłam, że zostanie. Ludzie myślą, że samobójstwo to taka sprawa, którą można zrzucić na jakieś banały. Dlatego dobrze, że zgrzyta i zwraca uwagę, spełnia swoją rolę
Rozumiem, ale ma taki klimat, że odciąga się oczy po "zgrzytach". I ostatni akapit to tylko zwykła czytanka, coś, co wiele się w czasie życia słuchało.

Reszta - dość niezwykła, fantasy na jawie?

Jedna malutka wada - w czasie czytania już wiedziałem, co będzie na końcu, chodzi tutaj o ten "tramwaj". Podoba mi się symbolika - "0"... niezłe, niezłe. Siedziałem trochę w symbolice i muszę powiedzieć, że naprawdę mi się podoba takie przedstawienie tego.

Pozdrawiam.
 
Solfelin jest offline