Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 17-01-2011, 22:13   #4
Anonim
 
Reputacja: 1 Anonim ma wspaniałą reputacjęAnonim ma wspaniałą reputacjęAnonim ma wspaniałą reputacjęAnonim ma wspaniałą reputacjęAnonim ma wspaniałą reputacjęAnonim ma wspaniałą reputacjęAnonim ma wspaniałą reputacjęAnonim ma wspaniałą reputacjęAnonim ma wspaniałą reputacjęAnonim ma wspaniałą reputacjęAnonim ma wspaniałą reputację
Cytat:
Napisał Arvelus Zobacz post
Ja mam pytanie apropo zwierzoludzi

Czy można być jakimś spoza tych 3 ras? Mam tu na myśli czy mogę grać owadoludziem;]

I czy mogę grać hybrydą? Tu myślę, by rasą podstawową był nie człowiek a wampir
Oczywiście bez tej premii do charakteru, ani żadnej zdolności. Byłoby to zagranie bardziej fabularne, a "mechanicznie" jedynie czułbym potrzebę żłopania krwi (choć nie tak dużo co zwykłe wampiry)
1. Zwierzoczłowiek - owad? Ciekawe, ale musiałbyś dokładniej ustalić co to za owad, ale w takim przypadku musiałbyś wybrać jedną ze zdolności wyjątkowych zwierzoludzi. Specjalnie nie ingerując w to co już stworzyłem to mogłyby pasować mrówkołaki, a ich ograniczeniem by było oddanie porządkowi i prawu. Coś jak Formici z Planescape jeśli znasz te realia.
2. Jedną z ras podstawowych są wampiry, więc chyba coś przeoczyłeś. Jeśli chcesz żłopać krew to wybierz Wampira i zdolność wyjątkową Krwiopijca. Wampiry w tych realiach są bardzo podobni do ludzi co zresztą też jest opisane.
 
Anonim jest offline