Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 18-01-2011, 13:23   #12
ZBGfromWPC
 
ZBGfromWPC's Avatar
 
Reputacja: 1 ZBGfromWPC ma w sobie cośZBGfromWPC ma w sobie cośZBGfromWPC ma w sobie cośZBGfromWPC ma w sobie cośZBGfromWPC ma w sobie cośZBGfromWPC ma w sobie cośZBGfromWPC ma w sobie cośZBGfromWPC ma w sobie cośZBGfromWPC ma w sobie cośZBGfromWPC ma w sobie cośZBGfromWPC ma w sobie coś
Hodwik nie należał do ludzi cierpliwych to też gdy zobaczył tylko czwórkę swoich towarzyszy, zamiast piątki nie zamierzał czekać na pomocnika rzeźnika. Być może się rozmyślił. Nie interesowało go to teraz. Postanowił zostawić w miejscu gdzie mieli się spotkać krótką wiadomość, z której mężczyzna dowie się gdzie ich szukać jeśli zamarudził tylko chwilę.

Spojrzał po zebranych, i zdziwił się. Nie zobaczył strachu, ani żadnego z uczuć, których się spodziewał. To tylko upewniło go, że jego stary nos nie zawiódł go i tym razem i dobrze rokuje to wyprawie. Zwrócił się do obecnych
- Cieszę się, że wszyscy stawiliście się - nie zamierzał mówić o tym, że jednak ktoś stchórzył. - Zanim ruszymy mam wam do powiedzenia kilka rzeczy. Wiem, że niektórzy już o tym wiedzą ale powtórzyć nie zaszkodzi. Nasza podróż wymaga sporego wysiłku ale nic nie zdziałamy działając sami. Musimy stanowić drużynę, gdyż nie wiadomo co spotka nas na drodze. Dziwne rzeczy się ostatnio dzieją. - Poprawił miecz u pasa tak by wszyscy to widzieli. - Obawiam się, że to -skinął na miecz - będzie nam również potrzebne bardziej niż przypuszczałem. Jeśli ktoś uważa, że nie jest gotowy by odbyć tą podróż to teraz jest odpowiedni moment by zawrócić. W każdym bądź razie dziś wyruszamy głównym gościńcem ale od jutra będziemy poruszać się mniej uczęszczanymi ścieżkami. Ruszajmy więc! - po tym podniósł się i ruszył w stronę szerokiej w tym miejscu drogi.
 
__________________
Co Cię nie zabije to Cię wzmocni.
ZBGfromWPC jest offline