Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 19-01-2011, 13:14   #13
Nexus6
 
Nexus6's Avatar
 
Reputacja: 1 Nexus6 ma z czego być dumnyNexus6 ma z czego być dumnyNexus6 ma z czego być dumnyNexus6 ma z czego być dumnyNexus6 ma z czego być dumnyNexus6 ma z czego być dumnyNexus6 ma z czego być dumnyNexus6 ma z czego być dumnyNexus6 ma z czego być dumnyNexus6 ma z czego być dumnyNexus6 ma z czego być dumny
Crevan przerzucił pas z mieczem na ramie coby wygodniej się maszerowało a tobołek z różnego rodzaju jadłem i napitkiem zawiesił na drugie ramię. Tym razem nie pozostając w cieniu wyszedł na czoło maszerującej kompanii jednak wciąż kryjąc się pod kapturem z obawy przed napotkaniem kogoś z rodziny. Kilka osób z jego nowej ekipy znał z widzenia wszak wioska była mała, jednak nikogo nie znał osobiście a już napewno nie poszczękującego zbroją 'rycerza'.

- Po jakie licho nam ten staruch? - pomyślał, po czym przerzucił spojrzenie na odzianego w jedwabie towarzysza. Na dobre zawiesił wzrok na jego bukłaku, zastanawiając się jakiego rodzaju trunkiem jegomość się raczy. Natychmiast zaschło mu w ustach aż nabrał ochoty aby wydobyć coś mocniejszego z plecaka ale nie chciał wypaść w niekorzystnym świetle w nowym towarzystwie także na razie zaniechał pomysłu.

Niespecjalnie miał ochotę zagadywać do kogokolwiek, jednak pozostała w nim odrobina przyzwoitości kazała mu się przedstawić.
Nie zwalniając kroku powiedział do wszystkich na tyle głośno, aby zostać usłyszanym.

- Nazywa się Crevan... możecie mi mówić Crev. Pochodzę z wioski, być może wcześniej mnie widzieliście. Mój ojciec bronił jej parę ładnych lat temu. Znam okoliczne tereny jak własną kieszeń, niczego się nie boje i dobrze władam mieczem
- rzekł z nieudawanym brakiem skromności - ale i tak, puki co, chyba najlepszy jestem w piciu - powiedział śmiejąc się przy tym z własnej wylewności.
- No, to miło było was poznać... - mruknął pod nosem, biorąc do ust cienką lufkę z tytoniem.

 
__________________
W myśleniu najbardziej przeszkadzały im głowy.

Ostatnio edytowane przez Nexus6 : 19-01-2011 o 13:23.
Nexus6 jest offline