Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 19-01-2011, 13:57   #36
Aschaar
Banned
 
Reputacja: 1 Aschaar wkrótce będzie znanyAschaar wkrótce będzie znanyAschaar wkrótce będzie znanyAschaar wkrótce będzie znanyAschaar wkrótce będzie znanyAschaar wkrótce będzie znanyAschaar wkrótce będzie znanyAschaar wkrótce będzie znanyAschaar wkrótce będzie znanyAschaar wkrótce będzie znanyAschaar wkrótce będzie znany
Ja w ogóle zastanawiam się nad tym czy ustalać coś takiego jak "charakter drużyny". Po pierwsze to trochę sztuczne, bo zawsze będzie to jakaś wypadkowa nie tyle charakterów postaci, co poczynań graczy. Każdy inaczej rozumie charakter i to co dla jednego jeszcze będzie dobre dla drugiego już nie. Charakter (ocena działań w zasadzie) jest zbyt relatywna, aby ustalać coś wspólnie.

Po drugie - to są ludzie, którzy znają się od kilku (góra kilkunastu) dni, więc na dobrą sprawę jeszcze się nie poznali dobrze. Nikt przecież nie nie powie przy powitaniu: jestem Jonn, mam charakter praworządny zły. Charakter poznaje się po czynach i myślę, ze tak to powinniśmy rozegrać. Owszem, może będą tarcia na tej linii, ale to będzie dodatkowy element RPG.
 
Aschaar jest offline