Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 19-01-2011, 14:31   #38
Aschaar
Banned
 
Reputacja: 1 Aschaar wkrótce będzie znanyAschaar wkrótce będzie znanyAschaar wkrótce będzie znanyAschaar wkrótce będzie znanyAschaar wkrótce będzie znanyAschaar wkrótce będzie znanyAschaar wkrótce będzie znanyAschaar wkrótce będzie znanyAschaar wkrótce będzie znanyAschaar wkrótce będzie znanyAschaar wkrótce będzie znany
Ja po prostu chcę uniknąć sytuacji kiedy np. wysłałem do MG kartę z charakterem chaotycznym złym, deMaus chotycznym dobrym i "zgniłym" kompromisem ustalimy, że każdy zmienia charakter na chaotyczny neutralny. Bo jeszcze dwu będzie miało praworządny i co wtedy? Z chaotycznego złego zrobi mi się praworządny neutralny??? Zwłaszcza skrytobójca... pasuje jak pięść do oka.


Owszem możemy, myślę, określić, że drużyna będzie raczej chaotyczna i raczej neutralna ciążąca ku dobremu, ale unikałbym grzebania w charakterach postaci. Zgadzam się, że może być jakieś darcie kotów (nie podoba mi się co robicie), ale moim zdaniem to lepsze niż wstawianie "na siłę" jakiegoś charakteru, który do postaci średnio pasuje, a gracz może nie potrafić go odegrać.
 
Aschaar jest offline