Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 19-01-2011, 17:21   #40
Aschaar
Banned
 
Reputacja: 1 Aschaar wkrótce będzie znanyAschaar wkrótce będzie znanyAschaar wkrótce będzie znanyAschaar wkrótce będzie znanyAschaar wkrótce będzie znanyAschaar wkrótce będzie znanyAschaar wkrótce będzie znanyAschaar wkrótce będzie znanyAschaar wkrótce będzie znanyAschaar wkrótce będzie znanyAschaar wkrótce będzie znany
Cytat:
Byliśmy na co najmniej jednej wspólnej misji/zadaniu, po czymś takim, jeśli np, postać doba widzi, że reszta zamiast komuś pomóc woli go dobić i ograbić. To raczej się zmywa, niż wyrusza z nimi na następną misję.
Ja się zgadzam, pod warunkiem, że coś takiego zaszło. Co w sytuacji, kiedy zostaliśmy przez kogoś napadnięci i jeden z tych napadniętych przeżył w ciężką raną?
Równie dobrze możemy założyć, że podczas eskorty nic się nie wydarzyło i po prostu postacie sobie "pojeździły na konikach".

Przykro mi, ale najwięcej co mogę wydębić z łotrzyka to chaotyczny neutralny. Robin Hood to to nie jest.

Z drugiej strony - jak pisałem dla mnie charakter drużyny to jakaś wypadkowa działań, a nie ujednolicenie charakterów postaci. Według mnie przyczyn dla których postacie są razem są dziesiatki - nawet najbardziej trywialna - w grupie mnie zatrudnią, a samemu nie. A z czegoś żyć trzeba.
 
Aschaar jest offline