Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 20-01-2011, 22:16   #4
Witch Elf
 
Witch Elf's Avatar
 
Reputacja: 1 Witch Elf wkrótce będzie znanyWitch Elf wkrótce będzie znanyWitch Elf wkrótce będzie znanyWitch Elf wkrótce będzie znanyWitch Elf wkrótce będzie znanyWitch Elf wkrótce będzie znanyWitch Elf wkrótce będzie znanyWitch Elf wkrótce będzie znanyWitch Elf wkrótce będzie znanyWitch Elf wkrótce będzie znanyWitch Elf wkrótce będzie znany
Nie narzucam nikomu wyboru postaci. " Nie , nie możesz być kolejnym marines. Z resztą został tylko Tech Priest".- nieporozumienie.
Wybierajcie postaci, które dadzą wam jak największy fan. Nie trzeba nic rezerwować. Zaproponowałam "role" bo różnorodność jest fajna. Jeśli zbierze się team Kosmicznych/Inkwizytorów też będzie ciekawie. Jedyny minus jest taki, że jako drużyna możecie mieć większe problemy, dochodzić do pewnych kwestii wolniej z braku "specjalistów". Tak obmyślone mam eventy. Zależy mi na tym, by każdy czuł się wartościowym członkiem zespołu

Wstępnie mam 2 kosmicznych, co nie znaczy, że nie może być więcej. Jak dla mnie ilość dużych facetów z dużymi gnatami podnosi wartośc estetyczną:P
 
Witch Elf jest offline