Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 21-01-2011, 08:54   #15
JanPolak
 
JanPolak's Avatar
 
Reputacja: 1 JanPolak to imię znane każdemuJanPolak to imię znane każdemuJanPolak to imię znane każdemuJanPolak to imię znane każdemuJanPolak to imię znane każdemuJanPolak to imię znane każdemuJanPolak to imię znane każdemuJanPolak to imię znane każdemuJanPolak to imię znane każdemuJanPolak to imię znane każdemuJanPolak to imię znane każdemu
Dobrze, notatki do mapy będą w komentarzach. To mi też da okazję do ogłoszeń duszpasterskich w każdej turze.

Sesja przed chwilą wystartowała pod tym adresem. http://lastinn.info/sesje-rpg-inne/9...ja-lipska.html

KOMENTARZ DO PIERWSZEGO POSTA:
Wciąż walczę z mapą (wgrana przez panel sesji robi się mała i zmienia proporcje), więc póki co macie aktualną mapę w formie linka: http://i.imgur.com/yqpxF.jpg
Znajdujecie się na Königsplatz, w miejscu oznaczonym czerwoną strzałką. Jeśli będziecie chcieli stamtąd odejść, to możliwe drogi prowadzą:
- na południe do dzielnicy luksusowej,
- na zachód,
- na wschód Rossplatzem (i dalej albo placem na północny wschód, albo na wschód uliczkami).
Natomiast na północy ulice w stronę rynku są zablokowane gruzem.

Z góry zaznaczam, że wrak nie będzie płonął ani wybuchał, więc możecie póki co traktować go jako bezpieczny punkt. Wasze bagaże są przemieszane, ale raczej da się wszystko skompletować. Przeszukując sterowiec, można odnaleźć skrzynkę narzędziową zawierającą zestaw młotków, kluczy, wkrętaków, saperkę i lampę naftową z paliwem. Poza tym jedzenie: worek ryżu, pakunek sucharów, słój konfitur oraz wołowina i jaja konserwowane metodą Apperta.Ze sterowca da się też wyszabrować m.in. węgiel, kuchenkę i samowar.


Gdyby mapa była nieczytelna, dajcie znać. Was interesują moje podpisy. Oryginalne niemieckie opisy częściowo będę wykorzystywał, częściowo ignorował, a część jest w ogóle nie do odczytania.

Zamknijmy tę turę do środy 26 stycznia.
 
__________________
Jestem Polakiem, mam na to papier i cały system zachowań.

Ostatnio edytowane przez JanPolak : 22-01-2011 o 16:32. Powód: dodałem jedzenie
JanPolak jest offline