Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 23-01-2011, 13:54   #15
Kachimi
 
Reputacja: 1 Kachimi nie jest za bardzo znanyKachimi nie jest za bardzo znanyKachimi nie jest za bardzo znanyKachimi nie jest za bardzo znanyKachimi nie jest za bardzo znanyKachimi nie jest za bardzo znanyKachimi nie jest za bardzo znany
Aschaar czy ty masz jakąś osobistą krucjatę przeciw mnie?

Zarzuty? Nie chcę nic nikomu zarzucać. Podobają mi się KP do Neuro etc. Moim zdaniem jednak, karty jednostronne są dużo lepsze, ponieważ uważam za stratę papieru, tuszu etc drukować stronę karty postaci przeznaczoną na EQ, jest na niej za dużo albo za mało miejsca na owy ekwipunek który (jak już pisałem) część z nas zapisuje gdzieś indziej...

Nie zarzucaj mi tego, że nie mam jaj nie wydając mojego systemu jak niektórzy (naprawdę nieliczni) i wystawiania się na mniejsze spectrum strzałów. Nie wiem czy wiesz, ale wydanie systemu/gry (bo o to też się czepiesz - czepieasz to bardzo właściwe słowo) wymaga funduszy których jako ponad 19 letni człowiek nie posiadam tyle ile bym chciał. Ponadto, moim zdaniem nie każdy system robi się po to by go pokazać CAŁEMU ŚWIATU. Niektóre są po to by pograć ze znajomymi i pokazać na jakimś forum albo coś.

Rozumiem, że łatwo krytykować innych samemu pozostając biernym i nieproduktywnym.

To tylko moje zdanie.
 
Kachimi jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem