Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 23-01-2011, 22:49   #52
Tasselhof
 
Tasselhof's Avatar
 
Reputacja: 1 Tasselhof ma wspaniałą reputacjęTasselhof ma wspaniałą reputacjęTasselhof ma wspaniałą reputacjęTasselhof ma wspaniałą reputacjęTasselhof ma wspaniałą reputacjęTasselhof ma wspaniałą reputacjęTasselhof ma wspaniałą reputacjęTasselhof ma wspaniałą reputacjęTasselhof ma wspaniałą reputacjęTasselhof ma wspaniałą reputacjęTasselhof ma wspaniałą reputację
Okey odpis jest tutaj podaję wyniki rzutów i wszystkiego bo poprzedni post pokazał jak nie ładnie to wyglądało i psuł trochę klimat. Dlatego od teraz w sesji będę opisywał walkę dynamicznie a tu przedstawiał efekty rzutów. Na początek KP orków i goblinów żeby nie było że kłamałem albo coś.


Wyniki rzutów i odnośniki do kostnicy bo ostatnio nie bardzo ufano mojemu słowu.

Konrad atakuje Orka.

[Rzut w Kostnicy: 4]

Krytyk!

Gdzie trafia?

[Rzut w Kostnicy: 4]

Ork utrata nogi, strata tury, ciężka rana!

Samphenion strzela do Ork Łucznik 2 – 10% szans ze względu na niewygodną ranę

[Rzut w Kostnicy: 80]

Pudło.

Arel atakuje Kretera jako pierwszy, wyższa zręczność.

[Rzut w Kostnicy: 7]

Krytyk!

Trafia w?

[Rzut w Kostnicy: 5]

Kreter na wskutek rany traci ruch!

Znowu tura Har-Arela

[Rzut w Kostnicy: 52]

Minimalne trafienie.

Gdzie tym razem?

[Rzut w Kostnicy: 1]

Kreter używa drugi atak!

[Rzut w Kostnicy: 5]

Krytyk!

Gdzie?!

[Rzut w Kostnicy: 1]

Har Arel nie żyje!



Teraz odpowiadam na pytania które mogą powstać, skąd taka kolejność atakowania, ano zgodnie z zasadami drugiej edycji pierwszy atakuje ten kto ma więcej zręczności, sami dobraliście sobie partnerów, a kolejność ich opisywania wybieram sobie dowolnie w zależności od tego co mi pasuje bo to i tak różnicy wielkiej nie robi a pozwala utrzymać odpowiednią płynność opisu.

Jakby były jakieś pytania walcie śmiało i komentujcie jeśli coś się nie podoba. Co do Kiepoo jakby co zgłoś się do mnie na gadu albo PW.

PS. Ocho dostrzegłem pierwszy błąd, pomyliłem miejsce trafienia orka przez konrada, odczytałem prawą nogę, a on dostał w tors, już poprawiłem.
 
__________________
"Dum pugnas, victor es" - powiedziałaś, a ja zacząłem się zmieniać...

Ostatnio edytowane przez Tasselhof : 23-01-2011 o 22:54.
Tasselhof jest offline