Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 24-01-2011, 00:39   #16
Radagast
 
Radagast's Avatar
 
Reputacja: 1 Radagast jest jak niezastąpione światło przewodnieRadagast jest jak niezastąpione światło przewodnieRadagast jest jak niezastąpione światło przewodnieRadagast jest jak niezastąpione światło przewodnieRadagast jest jak niezastąpione światło przewodnieRadagast jest jak niezastąpione światło przewodnieRadagast jest jak niezastąpione światło przewodnieRadagast jest jak niezastąpione światło przewodnieRadagast jest jak niezastąpione światło przewodnieRadagast jest jak niezastąpione światło przewodnieRadagast jest jak niezastąpione światło przewodnie
Cytat:
Napisał Kachimi Zobacz post
Aschaar czy ty masz jakąś osobistą krucjatę przeciw mnie?
Nie, on tak zawsze
I prawdą jest, że regulamin się kłania, a jakbyś rzucił bezpośrednim linkiem do karty to i Obsługa by się nie czepiała, i nam wygodniej by było.

Karta przyznaję, że ładna. Bardzo mi się podoba pomysł z nieśmiertelnikiem. Nie wiem tylko, czy nie warto by wyrzucić miejsca na zdjęcie (ja użyłem go tylko raz w życiu i nigdy nie widziałem, żeby ktoś inny to zrobił), a zostawić cały łańcuszek widoczny. Albo zrobić wersję taką i taką. Ew. propozycja do przemyślenia, stylizować wszystko na akta wojskowe. Ale to raczej sporo roboty.
Stanowczo zmieniłbym nazwę "Środki wybuchowe". Chyba pierwszy raz widzę takie określenie. "Materiały wybuchowe" owszem. I broń ręczna mi coś nie pasi, ale nie kojarzę poprawniejszej/ładniejszej nazwy.
Trochę mało miejsca na broń strzelecką (BTW. pod tym pojęciem kojarzę łuki, kusze i proce, choć może zboczenie z Neuro). Nie w sensie długości listy, bo ta jest aż za duża, ale w sensie szerokości. Jak będziesz chciał wpisać pełną szpanerską nazwę broni ze wszystkimi cyferkami, to się nie zmieścisz.

A odbiegając nieco od tematu: karta postaci do Neuro rzeczywiście jest trochę nadmiarowa (nie każdy ma samochód), ale moim zdaniem ładna i wygodna. Wręcz można brać przykład (choć przyznaję, że używam przeróbki, z lepiej zorganizowanymi umiejkami i cechami). A że dołączam do niej masę makulatury to inna sprawa.
 
__________________
Within the spreading darkness we exchanged vows of revolution.
Because I must not allow anyone to stand in my way.
-DN
Dyżurny Purysta Językowy
Radagast jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem