Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 24-01-2011, 19:11   #9
Ajas
 
Ajas's Avatar
 
Reputacja: 1 Ajas ma w sobie cośAjas ma w sobie cośAjas ma w sobie cośAjas ma w sobie cośAjas ma w sobie cośAjas ma w sobie cośAjas ma w sobie cośAjas ma w sobie cośAjas ma w sobie cośAjas ma w sobie cośAjas ma w sobie coś
Cytat:
Napisał Chester90 Zobacz post
Zgłaszałem się już przy pierwotnej rekrutacji jednak wtedy nie miałem czasu zrobić KP. Podejrzewam, że teraz nie będę miał z tym problemów, jednak zanim podeślę moją postać mam kilka pytań.
1. Czy nadal mamy podawać powód dołączenia do wyprawy, która przecież już wyruszyła?
2. Do kiedy trwa rekrutacja dodatkowa?
3. Na jakiej podstawie wybierzesz KP? Zdecyduje jakość czy po prostu kto pierwszy ten lepszy?
Ad1. Tak powód macie podawać bo też będziecie członkami tej wyprawy Akurat z wprowadzeniem was nie będzie problemu. Jeżeli poczytacie sesję to zapewne domyślicie się czemu
Ad2. Tydzień lub dwa zobaczę ile Kp ze zgłoszonych otrzymam po tygodniu.
Ad.3 Konkurs kart. Przechodzi najlepsza lub dwie najlepsze zależy od tego czy obie spodobają mi się na tyle by przeszły.

Co do poprzedniego pytania o historie postaci Paladyna wysyłaną w 1 terminie. Mam ją, wtedy przegrała po prostu konkurs kart gdyż była ściśle ograniczona liczba miejsc i nie mogłem przyjąć wszystkich.
 
Ajas jest offline