Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 24-01-2011, 19:34   #1
Mordragon
 
Reputacja: 1 Mordragon ma wspaniałą reputacjęMordragon ma wspaniałą reputacjęMordragon ma wspaniałą reputacjęMordragon ma wspaniałą reputacjęMordragon ma wspaniałą reputacjęMordragon ma wspaniałą reputacjęMordragon ma wspaniałą reputacjęMordragon ma wspaniałą reputacjęMordragon ma wspaniałą reputacjęMordragon ma wspaniałą reputacjęMordragon ma wspaniałą reputację
[komentarze] Doctor Who Next Generation

Witam na sesji... pierwszy mój post taki trochę ogólny, nie chciałem za dużo na raz pisać. Możecie się wykazać tym co myślą postacie, pozadawać kilka pytań, skomentować sytuację....

Tytułem wstępu o serialu, w 2013 roku serial będzie obchodził swoje 50-cio lecie. Początkowo był to bardzo dziwny, chyba czasami nawet straszny (lata 60te) serial sci-fi, który początkowo był czarno biały. Serial doczekał się bodajże 26ciu sezonów i 11 głównych aktorów wcielających się w postać Doktora, o tym jakim cudem i sposobem, a zmiana aktorów była zawsze logicznie tłumaczona, dowiecie się z czasem
Nowy serial chyba zaczeli kręcić w 2005, pierwszy sezon grał ktoś inny Doktora, następne cztery był to David Tennat (który niestety zrezygnował z serialu bo wolał grać Hamleta w londyńskim teatrze), czyli jegomość na zdjęciu i człowiek na poniższym filmiku:
[MEDIA]http://www.youtube.com/watch?v=k-FNOuEgEUE[/MEDIA]
Tutaj zobaczycie przykład sposoby mowy Doktora, obsługi niebieskiej budki.. mam nadzieję, że jego naukowy bełkot i dziecinną fascynację uda mi się odtworzyć.
Z racji tego, że twórcy nowego serialu chcieli mocno nawiązać do starego... występują w nim dziwni kosmici i inne twory, które w latach 60tych były dość straszne i realistyczne, teraz są czasami nawet komiczne.

Epizod zerowy - bo serial zwykł mieć epizody specjalne, świąteczne, często przed nowymi seriami, będzie odbywał się w Polsce. Myśle, że rozwiążemy go w 3,4 kolejki. Następny już będzie Waszą decyzją co wyjdzie w trakcie, a ja postaram się zagłębić w temat i improwizować.
 
__________________
Gdybym nie odpisywał przez 2 dni.. plsss PW:)
-"Na horyzoncie widzisz szyb kopalni"
-"Co to za rasa szybko-palni?"
Czego pragnie eMdżej?!
Mordragon jest offline