Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 24-01-2011, 22:48   #20
Fiath
 
Fiath's Avatar
 
Reputacja: 1 Fiath ma wspaniałą reputacjęFiath ma wspaniałą reputacjęFiath ma wspaniałą reputacjęFiath ma wspaniałą reputacjęFiath ma wspaniałą reputacjęFiath ma wspaniałą reputacjęFiath ma wspaniałą reputacjęFiath ma wspaniałą reputacjęFiath ma wspaniałą reputacjęFiath ma wspaniałą reputacjęFiath ma wspaniałą reputację
~Ogłoszenie~
Na jednej ze stron pojawia się wzmianka, iż w Fairy tail są sprzedawane pokoje w dormitorium, za cenę 100 tysięcy miesięcznie.

A teraz plan:
Trochę mi się motało z kasą za obecną misję, ale wszyscy mówią że idzie ona do podziału.
Z racji że byle mała chata Lucy kosztuje 70 tysiaków za miesiąc, proponuję aby każdy na misji rozglądał się za postacią tej samej płci, która ma najbardziej zbliżony charakter, lub wieloma (może być też ktoś kogo nie lubicie, jeśli wam to nie przeszkadza) a potem zakupić kilkuosobowy pokój w dormitorium gildii, dzieląc się opłatą.

Jeśli Ajas (kryptonim Mr. Czerwona czcionka) tutaj z niczym nie wyskoczy, to może jeszcze reszta zostanie.

No ja nie zamierzam postaci nocować pod mostem czy stołem w gildii. Na zebranie ekip mamy czas do końca pierwszego zlecenia, a pewnie i tak w jednym pomieszczeniu będą osoby z jednej drużyny (ale jak nam się to będzie dalej wykruszać, to zostaniemy jako jedna 5-osobowa grupa)
 

Ostatnio edytowane przez Fiath : 24-01-2011 o 23:53.
Fiath jest offline