Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 25-01-2011, 11:47   #27
Fiath
 
Fiath's Avatar
 
Reputacja: 1 Fiath ma wspaniałą reputacjęFiath ma wspaniałą reputacjęFiath ma wspaniałą reputacjęFiath ma wspaniałą reputacjęFiath ma wspaniałą reputacjęFiath ma wspaniałą reputacjęFiath ma wspaniałą reputacjęFiath ma wspaniałą reputacjęFiath ma wspaniałą reputacjęFiath ma wspaniałą reputacjęFiath ma wspaniałą reputację
Cytat:
To poczuj się jeszcze głupiej - jestem kobietą, dlatego proszę zwracać się do mnie w formie żeńskiej, nie męskiej. Z góry dziękuję.
Spoko teraz zacznę, po prostu...nie miałem o tym pojęcia? Grasz facetem nick masz bezpłciowy jak moja postać, więc niestety się pomyliłem, zdarza się ^^'
Z Boyosem też miałem małą rozkminę.

Cytat:
Bluźnisz :P
Fairy Tail ma ten sam problem co Naruto - posiada świat tak prosty że nikt go jeszcze nie wymyślił, własny przyjemny styl, choć typowy dla anime, oraz sporo innowacji, dlatego jestem na tej sesji.
Jednak jeśli chodzi o fabułę, to w kółko to samo i to samo Fairy Tail, nie dostajemy w gruncie rzeczy nic nowego...

Fabuła uwzględnia:
Podróż, chorobę Natsu.
Krótką rozkminę i szukanie wroga
Wygraną walkę z słabym wrogiem/przegraną walkę z silnym wrogiem (czasami x2)
Pojawia się limit czasowy < zawsze
Drugą walkę, wygraną pod koniec czasu.
W przypadku gdy wróg jest super silny i walczy z nim Natsu, punk ten zastępuje walka jak w Dragon Ballu, wspominanie przez Natsu iż walczy razem z przyjaciółmi którzy są z nim jak w...wszystkim, zjadanie źródła many, oraz cudem zwycięstwo tuż pod koniec czasu.

Dlatego mówię że to anime jest słabe fabularnie ale to pewnie wina tego że widziałem ich już całą masę i mam ten problem że ciężko mi znaleźć coś co nie jest do niczego podobne. Gdybym oglądał Dragon Balla może nawet FT by mnie nie zaciekawiło. Choć nie mogę powiedzieć co sprawia że czasami czytuję mangę, nuda?
Cóż, każdy ma własne zdanie, nie ;]
 
Fiath jest offline