Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 25-01-2011, 16:57   #23
JanPolak
 
JanPolak's Avatar
 
Reputacja: 1 JanPolak to imię znane każdemuJanPolak to imię znane każdemuJanPolak to imię znane każdemuJanPolak to imię znane każdemuJanPolak to imię znane każdemuJanPolak to imię znane każdemuJanPolak to imię znane każdemuJanPolak to imię znane każdemuJanPolak to imię znane każdemuJanPolak to imię znane każdemuJanPolak to imię znane każdemu
Cytat:
Napisał Leoncoeur Zobacz post
Proponuję więc 2 rozwiązania.
  • Jedziemy z google doc jeszcze dzis wieczór powiedzmy czy jutro do czasu jaki da nam Jan. prowadząc rozmowę ingame na temat propozycji danych przez Willema, a on ta rozmowę wklei do mojego posta, lub swojego.
  • tu okreslimy co ustalily nasze postacie, a Jan da wpis o efektach naszej decyzji bez odbicia jej ingame rozmową.

W przypadku drugiej opcji, niech każdy napisze czy:
  • 1. chce ruszać do południowej dzielnicy natychmiast
    2. chce iść do południowej dzielnicy po ukryciu całego pozostałego ekwipunku i zapasów.
    3. chce się zaczaić na ewentualna wizytę tych co nas zestrzelili, po ukryciu całego pozostałego ekwipunku i zapasów.
Zgoda z tym. Zadeklarujcie się jakoś, to jutro lub pojutrze napiszę kolejną turę. Czy będziecie rozmawiać w docu, czy wybierzecie w komentarzach, to mi obojętne.
 
__________________
Jestem Polakiem, mam na to papier i cały system zachowań.
JanPolak jest offline