Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 25-01-2011, 18:40   #167
MadWolf
 
MadWolf's Avatar
 
Reputacja: 1 MadWolf wkrótce będzie znanyMadWolf wkrótce będzie znanyMadWolf wkrótce będzie znanyMadWolf wkrótce będzie znanyMadWolf wkrótce będzie znanyMadWolf wkrótce będzie znanyMadWolf wkrótce będzie znanyMadWolf wkrótce będzie znanyMadWolf wkrótce będzie znanyMadWolf wkrótce będzie znanyMadWolf wkrótce będzie znany
Dobra, oficjalnie zmartwychwstałem
No i szybkie pomysły:
1) Bombardujcie ale bez szaleństw, tam gdzieś się DeMaus rozbił!
2) Z handlowaniem z xenosami to bym się Ventidiusowi nie narzucał, najlepiej coś bez niego zorganizować... żeby nie było że nie ostrzegałem hehe.

Uzuu: No, ja się ponapalałem na Warhammera Online i co z tego miałem to się chyba wszyscy domyślają. 40k może będzie fajną strzelaniną, ale boję się aby nie podzieliła losu APB, które też się nieźle zapowiadało >.>
Co do filmu o Ultramarynie to się nie wypowiadam, wystarczy porównać z intrem do Dawn of War (które jest o parę ładnych lat starsze!) żeby zobaczyć jak słabo jest zrobiony.

Thadeus: Zupełnie inaczej wyobrażałem sobie walkę w mieście, ale trudno, porobiło się. Dam znać jak mi się plany skrystalizują co do dalszych działań.

PS. Mieliśmy lascannona? Czemu ja się o wszystkim dowiaduję ostatni?
PSS. Chimerę z hellpistola? Ech żeby tak w figurkowym działały...
 
__________________
Sorry, ale teraz to czytam już tylko własne posty...
MadWolf jest offline