Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 26-01-2011, 15:39   #6
JanPolak
 
JanPolak's Avatar
 
Reputacja: 1 JanPolak to imię znane każdemuJanPolak to imię znane każdemuJanPolak to imię znane każdemuJanPolak to imię znane każdemuJanPolak to imię znane każdemuJanPolak to imię znane każdemuJanPolak to imię znane każdemuJanPolak to imię znane każdemuJanPolak to imię znane każdemuJanPolak to imię znane każdemuJanPolak to imię znane każdemu
Fajnie, fajnie.

Unikalność - gogle będą na wyposażeniu Tajemniczych Facetów w Czerni (TM). Gracze, będą mogli je zdobyć, jeśli dobrze zakombinują.

Nie chciałbym, żeby wyjaśnienie brzmiało "to magia" (pod to podchodzi "to magiczne kryształy"), bo magia u mnie jest rzadka i tajemnicza. Elektryka i ogniwa jak najbardziej istnieją. Elektronikę jeśli trzeba, można wprowadzić po cichu i tylnymi drzwiami.

Wykrywanie widma, kwasy biologiczne owadów - w tych pomysłach coś jest. Ale chyba najbardziej przemawia do mnie pomysł, że szkła są pokryte substancją nieprzepuszczalną dla promieni innych niż podczerwone - i jednocześnie jakoś wzmacniającą podczerwień. Ewentualnie przenieść w steampunkową estetykę współczesny termowizor - zasilanie na kablu, bateria schowana pod płaszczem - i modlimy się, by gracze nie spytali "To tu jest elektronika?".
 
__________________
Jestem Polakiem, mam na to papier i cały system zachowań.
JanPolak jest offline