Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 27-01-2011, 18:51   #9
Sarameda
 
Sarameda's Avatar
 
Reputacja: 1 Sarameda nie jest za bardzo znanySarameda nie jest za bardzo znanySarameda nie jest za bardzo znanySarameda nie jest za bardzo znanySarameda nie jest za bardzo znany
Więc po kolei:
Kanna- żadna z postaci, mieszkająca poza światem Midgardu, nie wie o swojej mocy, bo ta moc Strażników działa TYLKO w świecie Midgard.

Kenny: Powiem tak, ta kwestia, będzie ustalana już po wybraniu żywiołu, który będzie miał wpływ na życie Twojej postaci. Dlatego zależy mi na dobrym opisie postaci, bo przed rozpoczęciem sesji, odegram 3 krótkie sesje z każdym z graczy, żeby potem określić w czym jest dobry, jakie ma fobie obsesje, bo każdy żywioł inaczej wpływa na życie kreowanego osobnika. Dajmy na to, jeden z graczy gra ogniem, jak się kiedyś tam zdenerwował, nie ważne z jakiego powodu, to np. spalił mieszkanie, czy spowodował samozapłon człowieka, to wtedy będzie na pewno miał obawy przed używaniem czaru i na sesji, ja jako MG to wykorzystam, a jak gracz jest dobry, to będzie umiał nie dość, że rozegrać to dobry sposób, to jeszcze pokaże jak z tym walczyć i szybciej pomogę mu w miarę zapanować nad lękiem.


Aves: To czekam na pełen opis postaci.

Mam nadzieję, że zrozumiale odpowiedziałam, na Waszą ciekawość.

Ważne info, które będę edytować aż do zakończenia rekrutacji:

Ogień- Aves
Woda- Sampietia
Ziemia-
Powietrze-Kanna
Pioruny- Kenny
Został 1 wolny żywioł.
 

Ostatnio edytowane przez Sarameda : 27-01-2011 o 22:38.
Sarameda jest offline