Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 27-01-2011, 21:13   #8
Takeda
 
Takeda's Avatar
 
Reputacja: 1 Takeda ma wyłączoną reputację
Anonim nie zignorowałem Twojej wiadomości. Nie dałeś mi czasu na odpisania i szybko wpisałeś się tutaj.
Mechaniki niestety nie można sobie darować. W sesji mechanika będzie obecna (podobnie jak w przypadku Ebberonu - zapewniam Cię, że jest tam obecna choć to może słabo widać z boku) i wykorzystywana na tyle na ile pozwala na to forum. Czasami wykonuje rzuty, czasami sprawdzam wysokość danego atrybuty lub umiejętności jakimi dysponuje postać i na tej podstawie podejmuje decyzję czy dana czynność powiedzie się czy nie.
I niestety musisz być mieszkańcem Zapomnianych Krain, który zostanie przeniesiony do Ravenloftu. Na tym w pierwszej kolejności budowany będzie nastrój grozy. Postacie dostają się w tajemniczy sposób do kompletnie nieznanego im świata.
Przy tej okazji oczywiście przypomniałem sobie o czymś o czym nie wspomniałem wcześniej, choć miałem. Wasze postacie mogą mieć szczątkową wiedzę o Ravenlofcie, czerpaną głównie z legend i opowieści. Jednym słowem nic konkretnego poza tym, że wiedzą w jaki wielkie wpadli kłopoty.

Qumi trudno mi wskazać jakiś rok nie znam historii Fearunu aż tak dobrze. Mogę tylko powiedzieć, że jesteśmy tuż przed Czasem Kłopotów, tuż przed tym jak bogowie zstąpią na Toril.
Jeżeli chodzi o wspomniany to także jest on mi nieznany. Z tego co przejrzałem krótki opis dodatku i klasy to myślę, że nie mam przeciwwskazań do wybranej przez Ciebie klasy. Jeżeli się na nią zdecydujesz to prosiłbym o podesłanie charakterystyki tej klasy.
 
__________________
"Lepiej w ciszy lojalności dochować...
Nigdy nie wiesz, gdzie czai się sztruks" Sokół

Ostatnio edytowane przez Takeda : 27-01-2011 o 23:47.
Takeda jest offline