Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 28-01-2011, 14:35   #25
Witch Elf
 
Witch Elf's Avatar
 
Reputacja: 1 Witch Elf wkrótce będzie znanyWitch Elf wkrótce będzie znanyWitch Elf wkrótce będzie znanyWitch Elf wkrótce będzie znanyWitch Elf wkrótce będzie znanyWitch Elf wkrótce będzie znanyWitch Elf wkrótce będzie znanyWitch Elf wkrótce będzie znanyWitch Elf wkrótce będzie znanyWitch Elf wkrótce będzie znanyWitch Elf wkrótce będzie znany
Chciałam poinformować, że otrzymałam od Was fantastyczne karty postaci. Każda zdradza naprawdę fajne podejście zarówno do przygody jak i świata. Ogólnie nie ma przegięć, występuje spora różnorodność. Czekam jeszcze na karty z dwóch zgłoszeń i dokonam wyboru.
Generalnie zapowiada się doskonała zabawa. Mam nadzieję, że się nie rozmyślicie. Wątpie by sesja zaczęła się wczesniej mimo, że naprawdę wkrótce będe mogła dokonać wyboru ekipy. Wiem, że część osób walczy dzielnie na uczelniach tak jak ja.
Proszę byście w wolnym czasie rozejrzeli się za fajnymi awatarami. Żadnych zdjęć jeno rysunki/arty/grafiki i mi wysłali na pw. Czasu pozostało sporo ale muszę sie jak najlepiej przygotować do tej przygody i bezbłędnie znać Wasze postaci
Jestem do dyspozycji w razie pytań, uwag, śmiesznych anegdot itd.
Pozdrawiam i ściskam.

P.s Karty; Tech Priest, Zabójca, 2x Marines, 2x Inkwizytor są w moim posiadaniu.
 

Ostatnio edytowane przez Witch Elf : 28-01-2011 o 15:24.
Witch Elf jest offline