Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 28-01-2011, 18:23   #16
Takeda
 
Takeda's Avatar
 
Reputacja: 1 Takeda ma wyłączoną reputację
Qumi punktów jest oczywiście 32.
Mi charakter drużyny o ile taką stworzycie już w czasie rekrutacji, bo nie wiem jak tam dogadywanie się pomiędzy wami idzie jest obojętny. Ważne jest tylko żeby w historii postaci znalazł co najmniej jeden powód dla którego trafiła do Ravenloftu. Nie chciałbym go później na siłę wymyślać i wchodzić z butami w życiorys waszej postaci. Chciałbym aby powód zabrania do Ravenloftu wynikał z historii postaci. Nie musi to być powód wyłożony na tacy. Wystarczy mi poszlaka wokół której ja już zacznę budować dokładne przyczyny.
W tej chwili mam jedną KP od Nexus6 oraz jeden koncept od innego zainteresowanego gracza i obie postacie są zdecydowanie złe.
Jak pisałem w pierwszym poście jeżeli stworzycie jakieś wspólne postacie, względnie założenia drużyny to dobrze, jeżeli nie to poznacie się lepiej już w Ravenlofcie i okoliczności wymuszą na was współpracę.
Możliwa jest też sytuacja, gdy część graczy będzie tworzyć drużynę (w sensie wspólnej historii) i znać się z Zapomnianych Krain, a druga część to będzie kilka osób nie związanych z nimi. Poznacie się i zaczniecie działać razem dopiero w Świecie Mgieł.
 
__________________
"Lepiej w ciszy lojalności dochować...
Nigdy nie wiesz, gdzie czai się sztruks" Sokół
Takeda jest offline