Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 28-01-2011, 18:34   #17
Anonim
 
Reputacja: 1 Anonim ma wspaniałą reputacjęAnonim ma wspaniałą reputacjęAnonim ma wspaniałą reputacjęAnonim ma wspaniałą reputacjęAnonim ma wspaniałą reputacjęAnonim ma wspaniałą reputacjęAnonim ma wspaniałą reputacjęAnonim ma wspaniałą reputacjęAnonim ma wspaniałą reputacjęAnonim ma wspaniałą reputacjęAnonim ma wspaniałą reputację
Cytat:
Napisał Takeda Zobacz post
Qumi punktów jest oczywiście 32.
Mi charakter drużyny o ile taką stworzycie już w czasie rekrutacji, bo nie wiem jak tam dogadywanie się pomiędzy wami idzie jest obojętny. Ważne jest tylko żeby w historii postaci znalazł co najmniej jeden powód dla którego trafiła do Ravenloftu. Nie chciałbym go później na siłę wymyślać i wchodzić z butami w życiorys waszej postaci. Chciałbym aby powód zabrania do Ravenloftu wynikał z historii postaci. Nie musi to być powód wyłożony na tacy. Wystarczy mi poszlaka wokół której ja już zacznę budować dokładne przyczyny.
W tej chwili mam jedną KP od Nexus6 oraz jeden koncept od innego zainteresowanego gracza i obie postacie są zdecydowanie złe.
Jak pisałem w pierwszym poście jeżeli stworzycie jakieś wspólne postacie, względnie założenia drużyny to dobrze, jeżeli nie to poznacie się lepiej już w Ravenlofcie i okoliczności wymuszą na was współpracę.
Możliwa jest też sytuacja, gdy część graczy będzie tworzyć drużynę (w sensie wspólnej historii) i znać się z Zapomnianych Krain, a druga część to będzie kilka osób nie związanych z nimi. Poznacie się i zaczniecie działać razem dopiero w Świecie Mgieł.
Moja będzie chaotyczna głupia... znaczy po prostu zła. No, ale skoro grałem chaotycznie głupią całkiem niedawno całkiem niedaleko działu d&d to tym razem chyba wezmę... no tak, ale jak wezmę zaklinacza to sobie nie poradzę z zasadami... a można psychowojownika? Pewnie niedostępny niewiadomo z jakich przyczyn... no to... hmm... ech, niby wszystko w D&D jest, ale jak przychodzi co do czego to nie ma wyboru. Napewno to będzie człowiek... i chyba w końcu ten zaklinacz, żeby nie przypisać się do jednego charakteru i poziomu statystyki int.
 
Anonim jest offline