Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 28-01-2011, 21:11   #21
Anonim
 
Reputacja: 1 Anonim ma wspaniałą reputacjęAnonim ma wspaniałą reputacjęAnonim ma wspaniałą reputacjęAnonim ma wspaniałą reputacjęAnonim ma wspaniałą reputacjęAnonim ma wspaniałą reputacjęAnonim ma wspaniałą reputacjęAnonim ma wspaniałą reputacjęAnonim ma wspaniałą reputacjęAnonim ma wspaniałą reputacjęAnonim ma wspaniałą reputację
No to mam jeszcze jedno pytanie zadowolony możliwością grania psychowojownikiem (choć mam podręcznik 3.0, a nie 3.5, ale mam nadzieję, że fabularnie oni się aż tak znów nie różnią). Jak już spojrzałem na psychowojownika to przypomniało mi się, że w podręczniku Heroes of Horror mam dwie nawet lepsze profesje, a mianowicie:

1. Archivist
2. Dread Necromancer

I zwłaszcza Archiwista mi się podoba, bo skupia się na inteligencji i mądrości (czyli nie będę grał głupim psychopatą) i wytrzymałości (a to najbardziej mi się przyda, gdy oberwę fajerbolem).

Archiwista wchodzi czy nie zawracać gitary i robić psychowojownika?

Cytat:
Napisał Nexus6 Zobacz post
Prosty generator atrybutów. Niestety tylko dla człowieka, chyba że ktoś pamięta jakie modyfikatory mają inne rasy.

Point Buy Calculator

Wystarczy pamiętać, że do rozdysponowanie mamy 32 pkt
Tak, OK, ale wolałbym coś z rangami i atutami. Najlepiej po polsku, bo choć znam język to mam podręcznik po polsku i lepiej jakby wszystko było takie samo (zwłaszcza atuty). O ile pamiętam gdzieś w sieci było coś takiego po angielsku... tylko odnośnik mi uleciał. No, ale skoro sobie przypomniałem to może znajdę raz jeszcze. I manualnie dobiorę atuty.

Cytat:
Napisał Tohma Zobacz post
Generator postaci? Nie lepiej ściągnąć sobie PCProfiler sięgnąć po Podręcznik Gracza 3.5 i troszkę posiedzieć? Zawsze więcej radości z tego, co się stworzy. Zresztą na tym forum mamy dość tutoriali o tym jak krok po kroku stworzyć kartę postaci . No ale może się nie znam i lepiej wygenerowac?
Niestety dla mnie to nie sprawia radości. Stworzę historię postaci i jego osobowość, ale jako ogólny fan cyferek nie jestem ich fanem właśnie w D&D dlatego jak przeczytałem "bardziej skupimy się na klimacie i grozie" (czy jakoś tak) to stałem się bardzo zainteresowany.
 
Anonim jest offline