Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 28-01-2011, 23:41   #22
Qumi
 
Qumi's Avatar
 
Reputacja: 1 Qumi jest po prostu świetnyQumi jest po prostu świetnyQumi jest po prostu świetnyQumi jest po prostu świetnyQumi jest po prostu świetnyQumi jest po prostu świetnyQumi jest po prostu świetnyQumi jest po prostu świetnyQumi jest po prostu świetnyQumi jest po prostu świetnyQumi jest po prostu świetny
Co do psioniki to tutaj masz wszystko o 3.5 wersji. Ogólnie jest ciekawsza i lepiej zbalansowana: The Hypertext d20 SRD (v3.5 d20 System Reference Document) :: d20srd.org

Co do Archivista to grałem jednym kiedyś, fajna całkiem klasa. To taki jakby czarodziej magii wtajemniczeń, przygotowujący modlitwy w modlitewniku jak czarodziej zaklęcia w księdze czarów. Ma też zdolności podobne do barda, zaopatrując drużynę w sposoby walczenia z potworami.

Myślę anonim, że mógłbyś też zerknąć do Tome of Magic, też może coś ciekawego fabularnie tam znajdziesz

Nie mam takiego generatora, ale mogę dać ci automatyczną kartę do dnd w excelu, którą kiedyś przetłumaczyłem i zmodyfikowałem sobie: Download Karta 3.5 ed DnD pl.xls from Sendspace.com - send big files the easy way

Ok, moja karta i biografia wysłana
 

Ostatnio edytowane przez Kerm : 29-01-2011 o 19:37. Powód: Regulamin LI
Qumi jest offline